- Home
- ยป
- Our Product Range
- »
- Matte Varmora Tiles
Matte Varmora Tiles
Our range of products include kolan beige matte tile and matte finish tiles.
Kolan Beige Matte Tile
Product Price: Rs 700 / Sq ftGet Best Price
Product Brochure
Product Details:
| Thickness | 9 mm |
| Brand | Varmora |
| Material | Matte Wood |
| Color | Beige |
| Form | Tile |
| No Of Tiles Per Box | 2 |
| Country of Origin | Made in India |
- Design Name : Kolan Beige
- Size : 600x1200 mm
- Thickness : 9 mm
- Surface : Matt Wood Random
- Faces : 5
- Series : Marvel Plus
Yes! I am InterestedRequest A Callback
Matte Finish Tiles
Product Price: Rs 40 / Sq ftGet Best Price
Product Brochure
Product Details:
| Size | 2x4 Feet(600x1200 mm) |
| Tile Thickness | 5-9 mm |
| Surface Finish | Matte |
| Usage/Application | Home |
| Packaging Type | Box |
| Installation/Service Provided | Yes |
| Replacement of Damaged Boxes | Yes |
| Scratch Resistant | Yes |
Yes! I am InterestedRequest A Callback