- Home
- ยป
- Our Product Range
- »
- Seron Tiles
Seron Tiles
800x1600 32x64 ; 1200x1800 6x4
Temptation Grey Seron 800x1600
Product Price: Rs 900 / BoxGet Best Price
Product Brochure
Product Details:
| Size | 2x4 Feet(600x1200 mm) |
| No. of Tiles Per Box | 2 |
| Tile Design | Random |
| Color | Brown |
| Surface Finish | Glossy |
| Type | Cladding |
| Tile Thickness | 15-20 mm |
| Country of Origin | Made in India |
Crema Life ; Breccia beige ; Amron Gris ; Dyna Modern ; Asian Gold ; Craft pearl beige ; Panda White ; Temptation Grey ; Travertino Cark ; 800x1600 ; 1200x1800 ; 6x4 ; 32x64 ; slim vitrified flexible glazed interior
Yes! I am InterestedRequest A Callback
Seron Panda White 800x1600 32x64
Product Price: Rs 70 / sq ftGet Best Price
Product Brochure
Product Details:
| No. of Tiles Per Box | 2 |
| Tile Design | Random |
| Size | 2x4 Feet(600x1200 mm) |
| Surface Finish | Glossy |
| Tile Thickness | 10-14 mm |
| Color | White |
| Specific Usage Area | Living Room |
| Usage/Application | Home |
| Packaging Type | Box |
| Country of Origin | Made in India |
Crema Life ; Breccia beige ; Amron Gris ; Dyna Modern ; Asian Gold ; Craft pearl beige ; Panda White ; Temptation Grey ; Travertino Cark ; 800x1600 ; 1200x1800 ; 6x4 ; 32x64 ; slim vitrified flexible glazed interior
Yes! I am InterestedRequest A Callback
Seron Breccia Beige 800x1600
Product Price: Rs 1,000 / BoxGet Best Price
Product Brochure
Product Details:
| Marble Type | Indian Marble |
| Thickness | 15 mm |
| Color | Beige |
| Usage/Application | Flooring |
| Form | Tile |
| Finishing | Polished |
| Country of Origin | Made in India |
Yes! I am InterestedRequest A Callback